Příprava na výstavy

Tento kurz je určen těm, kteří by rádi navštívili výstavu, ale nevědí jak na to. Ale také těm, kteří vědí jak na to, ale jejich pejsek si musí na předvádění mezi ostatními psy zvyknout. Se správně připraveným psem se nemusíte bát, že rozhodčímu neukáže zuby, nebo bude chtít utéct z kruhu. Naučíme vás i pejska výstavní postoj, předvedení v pohybu a ukázání zubů. To vše pomocí pozitivní motivace. V tomto kurzu si můžete zkusit vystavování ve skupině, kde svého psa připravíte na rušnou atmosféru výstavy. Také se dozvíte, jaká jsou pravidla výstavy, zadávání titulů a co tyto zkratky vlastně znamenají.

Délka kurzu: 3 lekce. Každá lekce trvá cca 45 minut.

Cena: 700 Kč – cena je za celý kurz

17.6.-1.7.2021 od 17ti hodin (každý čtvrtek) 

20.5.-3.6.2021 od 17 ti hodin( každý čtvrtek) 

 

 

min. počet pro uskutečnění kurzu 3 – pokud se kurz neuskuteční, dáme Vám nejpozději 2 dny před zahájením vedět.

Přihláška online (kliknutím níže na zelené pole) nebo na tel. 608 343 110:

 

Odesláním přihlášky souhlasíte s provozním řádem.

 

Také je možné využít individuální výcvik.